محل تبلیغات شما

چرا هاست وردپرس

انتخاب بهترین هاست وردپرس برای نیازهای شما باعث افزایش SEO و امنیت و سرعت وردپرس خواهد شد .

غالباً از این امر غافل می شویم ، میزبانی وب یکی از مؤلفه های اصلی هر وب سایت موفق است. انتخاب بهترین هاست وردپرس برای نیازهای شما می تواند SEO شما را بهبود بخشد و فروش شما  را افزایش دهد.

انواع مختلفی از گزینه های میزبانی وردپرس  در سایتهای مختلف وجود دارد برخی نیز در کنار فروش هاست , اقدام به ساخت هاست های مخصوص وردپرس می کنند تا مدیریت وردپرس را راحت تر کنند. در این راهنما به شما کمک می کنیم بهترین میزبان وردپرس را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

هدف ما با این راهنما به اشتراک گذاشتن 12+ سال تجربه و بینش در مورد چیزهایی است که هنگام انتخاب یک شرکت میزبان برای شغل خود باید در نظر بگیرید.

برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح ، ما همچنین یک مقایسه جانبی در کنار شرکتهای برتر میزبان وردپرس از جمله تست های سرعت ، تست های به موقع و تست قابلیت اطمینان انجام داده ایم.

اامات هاست وردپرس چیست؟

از شنیدن اینکه وردپرس اسکریپتی بسیار سبک است و تقریباً با همه شرکت های میزبانی وب خوب سازگار است ، تعجب خواهید کرد. نیازهای ساده ای که وردپرس مطرح کرده است عبارتند از:

  • PHP نسخه 7 یا بیشتر
  • MySQL نسخه 5.6 یا بالاتر یا نسخه Maria.1B 10.1 یا بالاتر
  • پشتیبانی HTTPS / SSL

با توجه به محبوبیت وردپرس ، بهترین شرکت های هاست مخصوص وردپرس با گزینه های ساده نصب 1 کلیک برای وردپرس همراه هستند. کلیه شرکت های میزبان وردپرس ، پشتیبانی کامل از اجرای سایت وردپرس را ارائه می دهند.

مواردی که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ وردپرس در نظر بگیرید

سرعت ، امنیت و قابلیت اطمینان همه فاکتورهای مهمی هستند که هنگام انتخاب هاست وردپرس خود باید در نظر بگیرید. با این حال ، مهمترین عاملی که باید در نظر بگیرید «نیازهای شما» است. ارزیابی نیازهای شما قبل از خرید میزبان وردپرس شما می تواند  صدها هزار تومان  پس انداز کند.

ارزیابی نیازهای میزبان وردپرس

انواع مختلفی از خدمات میزبانی وب در دسترس هستند مانند Free، Shared، VPS، اختصاصی . بیایید به هر یک از این گزینه ها نگاهی بیندازیم تا مشخص کنیم بهترین راه حل برای شما کدام است.

 

هاست وردپرس رایگان

برخی شرکت ها اقدام به ارائه هاست های رایگان برای مدیریت محتوای وردپرس کرده اند اما تقریبا همه /انها به نوعی محدودیت دارند , معمولا هاست رایگان جوابگوی یک سایت بزرگ و معتبر نخواهد بود اما سایت های کوچک و معمولی میتواند بر روی هاست های رایگان حساب باز کنند .

در بیشتر موارد ، اینها توسط شخصی اداره می شود که بخشی از فضای سرور خود را برای تأمین هزینه های خود در حال فروش  و یا به صورت رایگان ارائه میدهد لذا غالبا اینگونه هاست ها دارای تبلیغات اسپانسری و یا بنری خواهند بود .

ممکن است این گونه شرکت ها که هاست رایگان ارائه میدهند از شما بخواهند تا یک پیوند متنی را در صفحه اصلی سایت خود قرار دهید لذا اینگونه افراد در واقع تبلیغات دیگران را گرفته و در سایت شما میگذارند و به نوعی درآمد زایی خواهند کرد .

بزرگترین ضعف یک هاست رایگان علاوه بر داشتن تبلیغات , غیر قابل اعتماد بودن آنها است , زیرا شما هرگز نمیدانید که چه زمانی این افراد خدمات سایت خود را متوقف میکنند و همین امر باعث مشکلات جدی برای شما خواهد شد لذا اگر در مورد وب سایت خود و یا تجارت آنلاین در فضای مجازی و طراحی سایت خود جدی هستید از هرگونه هاست وردپرس رایگان پرهیز نمایید.


طراحی سایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی